Sprawdź naszą ofertę ekspresów ciśnieniowych

EKSPRES SAECO LIRIKA

to nowy model marki Saeco. To ekspres, który prezentuje wysoką wydajność w niewielkim i bardzo eleganckim i nowoczesnym urządzeniu. Ekspres jest prosty w obsłudze, dzięki przyjaznemu panelowi sterowania. Saeco Lirika daje nam gwarancję niezawodności i zapewnia najlepszą kawę.

parametry techniczne
saeco_lirika
saeco aulika focus
SAECO AULIKA FOCUS

Najnowszy ekspres SAECO z możliwością zaparzania cappuccino za pomocą jednego przycisku. Ekspres posiada menu w języku polskim oraz w fabrycznym wyposażeniu termos na mleko.

parametry techniczne
GAGGIA DECO

Gaggia Deco to połączenie unikatowej nowoczesnej technologii: pozwalającej kontrolować na bieżąco temperaturę grup, czasy parzenia z unikalną włoską stylistyką retro. Przez wielu specjalistów i baristów została uznana za jeden z najlepszych ekspresów do espresso na świecie.

parametry techniczne
gaggia deco
aroma_compact_se_100_silver
SAECO AROMA COMPACT SE 100

Saeco Aroma Compact SE 100 to nie duże w swych rozmiarach, ale za to bardzo wydajne urządzenie do wszelkiego rodzaju kawiarni,cukierni i restauracji. Z powodu swych niewielkich rozmiarów łatwo znaleźć dla niej miejsce nawet w niewielkich lokalach. Urządzenie to charakteryzują bardzo dobre parametry espresso i nie wygórowana jak na ten segment cena oraz duża wydajność.

parametry techniczne
SAECO AROMA COMPACT SE 200

Saeco Aroma Compact SE 200 to wydajne urządzenie do wszelkiego rodzaju kawiarni, cukierni i barów kawowych. Z racji swych walorów ten model jest najczęściej kupowanym ekspresem Saeco w segmencie urządzeń profesjonalnych.

parametry techniczne
Aroma-compact-SE200
Esprecious_2
BRAVILOR-BONAMAT Esprecious

Esprecious, to wielofunkcyjny, kompaktowy ekspres ciśnieniowy do przyrządzania kawy, będący urządzeniem wyjątkowej klasy, wyposażonym w ekran dotykowy o przejrzystym układzie. Mogąc z łatwością ustawiać pożądany rodzaj i moc napojów, sam będziesz baristą!

parametry techniczne
EXPOBAR NEW ELEGANCE 1
 • Obudowa ze stali nierdzewnej + elementy z tworzywa
 • 4 – przyciski do wydawania kawy ( programowalne )
 • Stałe podłączenie do wody 3/8”
 • Pompa rotacyjna
 • Bojler - 6l
 • Moc grzałki bojlera – 2000 W
 • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) 500 x 600 x 510
Expobar New Elegance 1
Expobar New Elegance 2
EXPOBAR NEW ELEGANCE 2
 • Obudowa ze stalli nierdzewnej + elementy z tworzywa
 • 4 przyciski do wydawania kawy (programowalne) na 1 grupę
 • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) 710 x 600 x 510
 • Podłączenie do wody 3/8”
 • Pompa rotacyjna
 • Bojler – 11,5 l
 • Moc / napięcie 3050 W / 230 V
EXPOBAR NEW ELEGANCE 2 DISPLAY
 • Obudowa ze stalli nierdzewnej + elementy z tworzywa
 • 4 – przyciski do wydawania kawy ( programowalne ) na 1 grupę
 • Ekspres z wyświetlaczem (między innymi liczniki kaw)
 • Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) 710 x 600 x 510
 • Podłączenie do wody 3/8”
 • Pompa rotacyjna
 • Bojler – 11,5 l
 • Moc / napięcie 3050 W / 230 V
Expobar New Elegance 2 display
carat eco display 2 gr
CARAT ECO DISPLAY 2 GR black

Automatyczny ekspres do kawy espresso z 2 grupami, elektroniczna tablica rozdzielcza do sterowania objętościowymi dawkami kawowy, automatycznym napełnianiem wody i kotłem miedzianym o pojemności 11,5 litra z wymiennikiem ciepła i zaworem czyszczącym.

Wyświetlacz: reklama, automatyczne dozowanie gorącej wody, zarządzanie czasem i zapamiętywanie zaparzonej kawy, codzienne automatyczne włączanie / wyłączanie ekspresu do kawy, kontrola temperatury kotła poprzez wyświetlacz.
Dzięki innowacjom technicznym obniżyliśmy zużycie energii o ponad 50%.

parametry techniczne
CARAT ECO MINI DISPLAY 1 GR white

Kompaktowy automat do kawy espresso z 1 grupą, elektroniczna tablica rozdzielcza do sterowania (objętościowo) dawkami kawowymi, automatycznym napełnianiem wody i kotłem miedzianym o pojemności 6 litrów z wymiennikiem ciepła na grupę i zaworem czyszczącym. Dzięki innowacjom technicznym obniżyliśmy zużycie energii o więcej niż 50%.

parametry techniczny
ecuna2sdj111
saeco aulika top
SAECO AULIKA TOP

Wszystkie modele Aulika dostarczają wysokiej jakości napoje na bazie świeżo zmielonej kawy oraz świeżego mleka. Duży ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz dodatkowo ułatwią użytkowanie urządzeń typu Aulika. Sterowanie urządzeniami Aulika odbywa się poprzez interfejs oparty na 8 klawiszach wyboru. Oprogramowanie urządzenia umożliwia na szybkie i dowolne parametryzowanie urządzenia oraz łatwa jego obsługę. Dzięki łatwo dostępnym elementom wymagającym czyszczenia i konserwacji - konserwacja urządzenia może być wykonana szybko i bezproblemowo.

W wersji Top dzięki dodatkowej dedykowanej szafce - istnieje możliwość zwiększenia pojemności zbiornika na zużytą kawę (fusy) oraz istnieje możliwość podłączenia do bieżącej wody.

parametry techniczne
SAECO LIRIKA OTC

Niezwykle funkcjonalny, a zarazem kompaktowy i elegancki ekspres do kawy Lirika OTC firmy Saeco jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą poczuć pełnię smaków i aromatów w każdej filiżance swojej ulubionej kawy.

OTC jest skrótem najważniejszego elementu naszego urządzenia, czyli systemu One Touch Cappuccino. Dzięki temu, mamy możliwość przygotowania swojego ulubionego cappuccino za pomocą jednego przycisku, a dzięki regulowanej wylewce kawy z łatwością sporządzimy wspaniałe Latte Macchiato. Dodatkowym udogodnieniem jest łatwość obsługi oraz możliwość regulowania najważniejszych parametrów, takich jak: grubość mielenia ziaren, czy też ustawienie mocy napoju.

parametry techniczny
saeco lirika otc
FreshMilk-Esprecious
ESPRECIOUS Fresh Milk

Esprecious, to w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy, produkowany przez Bravilor Bonamat. Urządzenie wykorzystuje świeżo-zmielone ziarna do przygotowania wszelkich specjałów kawowych. Esprecious jest dostępny w wielu wersjach, można go także rozszerzać o liczne akcesoria, w celu sprostania określonym wymogom.

Zaprogramowaliśmy receptury napojów z wielką uwagą. Dodatkowo ekspres Esprecious pozwala modyfikować parametry takie jak czas preinfuzji, ekstrakcji, stosunek ilościowy kawa/woda, grubość mielenia, czy też pojemność filiżanki/kubka/dzbanka.

parametry techniczne